Tõlkebüroo

Tõlkebüroo teeb enda töö teadmistega, et tõlkimine ei ole lihtsalt mehaaniliselt sõnade muutmine teise keelde vaid võtab arvesse ka konteksti ja kultuuri. Internetis leiduvad küll erinevad tööriistad tõlkimiseks, millest mõned teevad oma tööd paremini kui teised. Kuid ometi suudavad ka parimad tööriistad vaid sõnu ja lauseid teise keelde tõlkida, ilma konteksti ja kultuuri arvesse võtmata. See on üks peamine põhjus, miks oleks hea eelistada tõlkebürood.

Tõlkebüroo on eriti oluline just ettevõtetele ja eraisikutele, kes töötavad või tegelevad välisturgudel. Rohkem kui korra on juhtunud, et mõne tõlkimise käigus tehtud vea tõttu on teksti põhiline idee kaotsi läinud või on tõlge seda hoopiski muutnud. Selline apsakas võib aga ettevõtte või indiviidi mainet kõvasti kahjustada ning tuua kaasa ka muid probleeme. Seetõttu on eriti oluline paluda professionaalse tõlkebüroo abi sisenedes välisturgudele või olles kaasatud äritegevuse või muu sarnasega välismaal.

Tõlkebüroo abi küsimine on sama tähtis ka siis, kui tegemist on juriidiliste tekstidega. Juriidilise tõlke juures on ääretult oluline, et tekst oleks võimalikult korrektne ning üheselt mõistetav kõigile osapooltele, et sedasi vältida potentsiaalset valesti mõistmist ja sellega kaasnevaid probleeme. Seda enam, et juriidilise teksti tõlkimise juures tuleks tõlkida ka kõik vajalikud seadused, määrused, kaasas käivad dokumendid, volikirjad ja muud relevantsed dokumendid.

Scriba on tõlkebüroo, kus oleme spetsialiseerunud nii kirjalikule kui suulisele tõlkele. Oleme valmis töötama üle 15 erineva keelega, olgu selleks hispaania, inglise, prantsuse, rootsi, ungari või mõni muu keel. Kõikide keeltega, millega töötame, saab tutvuda siin. Oleme kogenud erinevate dokumentide tõlkimisega, olenemata kas need on tehnilised, õigusalased või meditsiinilised. Lisaks sellele tõlgime ka lepinguid, artikleid, kodulehti, brošüüre, lõputöid, kasutusjuhendeid või muid tarbetekste.

Võta meiega ühendust ning kirjuta meile lähemalt enda tõlgitavatest dokumentidest. Meie tõlkebüroo spetsialistid oskavad Sinu personaalset olukorda ja soove arvesse võttes tuua parima võimaliku lahenduse!