Tõlkebüroo

Tõlkebüroo teeb enda tööd teadmisega, et tõlkimine ei ole lihtsalt mehaaniliselt sõnade teise keelde ümber panemine, vaid võtab arvesse ka konteksti ja kultuuri. Internetis leiduvad küll erinevad tööriistad tõlkimiseks, millest mõned teevad oma tööd paremini kui teised. Ometi suudavad ka parimad tööriistad vaid sõnu ja lauseid üks ühele teise keelde tõlkida, ilma konteksti arvesse võtmata. See on peamine põhjus, miks tasub eelistada tõlkebürood.
 
Tõlkebüroo on eriti oluline just ettevõtetele ja eraisikutele, kes töötavad või tegutsevad välisturgudel. Rohkem kui korra on juhtunud, et mõne tõlkimise käigus tehtud vea tõttu on teksti põhiline mõte kaotsi läinud või on tõlge seda hoopiski muutnud. Selline apsakas võib aga ettevõtte või inimese mainet kõvasti kahjustada ning tuua kaasa ka muid probleeme. Seetõttu on eriti oluline paluda professionaalse tõlkebüroo abi, kui soovid siseneda välisturgudele või oled kaasatud äri- või muusse tegevusse välismaal.

Tõlkebüroo abi küsimine on sama tähtis ka siis, kui tegemist on juriidiliste tekstidega. Juriidilise tõlke juures on ääretult oluline, et tekst oleks võimalikult korrektne ning üheselt mõistetav, et vältida võimalikke arusaamatusi ja nendega kaasnevaid probleeme. Seda enam, et juriidilise teksti puhul tuleb üles otsida ka kõik vajalikud seadused ja määrused ning kaasata võimalusel nende ametlikud tõlkeversioonid. Samuti ei tohi unustada kaasas käivate dokumentide, volikirjade ja muu dokumentatsiooni tõlgete järjepidevust.

Scriba tõlkebüroo pakub nii kirjalikku kui suulist tõlget. Oleme valmis töötama rohkem kui 15 keelega, olgu selleks inglise, hispaania, prantsuse, rootsi, ungari või mõni muu keel. Meie töökeeltega saab tutvuda siin. Meil on kogemusi erinevate tõlkevaldkondadega, mille hulka kuuluvad nii tehnilised, õigusalased kui meditsiinilised tekstid. Pöördu meie poole, kui sul on tarvis tõlkida lepinguid, artikleid, kodulehti, brošüüre, lõputöid, kasutusjuhendeid või muid tarbetekste. Võta meiega ühendust ning kirjuta meile lähemalt, mida Sul on tarvis tõlkida. Meie tõlkebüroo spetsialistid oskavad Sinu olukorda ja soove arvesse võttes leida parima võimaliku lahenduse!