Tõlge

Tõlge on võimalus kommunikeerida ning olla arusaadav erinevates keeltes,
mis meie globaliseeruvas maailmas on ilmselt olulisem kui kunagi varem. Kuigi tänapäeval on internetist võimalik leida mitmeid erinevaid tööriistu tõlkimiseks, on suur osa neist ebausaldusväärsed ning võivad teha vigu, mis teksti konteksti või mõtet oluliselt muudavad. Lastes oma tekstid, dokumendid või muu vajalik tõlkida aga professionaalidel, võib alati tööd usaldada ning olla kindel selle kvaliteedis.

Isegi kui on võimalik mõne lihtsama teksti tõlge teha iseseisvalt veebipõhiste tööriistade abiga, ei ole see igas olukorras piisav. Ametlike dokumentide tõlkimise puhul on ainuke võimalus vandetõlge, mis kinnitab tõlke valiidsuse ja kehtivuse. Siin tuleme Scribalis hea meelega appi ning aitame leida vandetõlgi, kes tõlgib dokumendi originaalversioonist võõrkeelde.
 
Tõlge professionaalide poolt ei ole nii kulukas ja aeganõudev, kui inimesed tihti arvavad. Nii hind kui ajaraamistik oleneb suuresti teksti või dokumendi iseloomust, sõnade arvust, keelekasutusest ja muudest faktoritest. Meie jaoks on oluline suhtuda igasse klienti personaalselt, et sedasi tagada maksimaalselt kvaliteetne töö ning kliendi usaldus ja rahulolu. Seega kõige parem viis hinnapakkumiseks ja teostatava aja uurimiseks on meile päringu saatmine siin, kus saate täpsemalt selgitada kõne all olevaid tekste, lähtekeelt, sihtkeelt ja muud informatsiooni, mida saame hinnapakkumise tegemisel arvesse võtta.

Tõlge, mis on lastud teha meie professionaalide poolt, on alati korrektne ja kvaliteetne. Meie tõlkijad on oskuslikud ja kogenenud nii kasutatavas lähtekeeles kui sihtkeeles, seega võib alati kindel olla, et sõnu mitte lihtsalt ei tõlgita ümber mehhaaniliselt, vaid võetakse arvesse ka konteksti ja kultuuri.

 Meie ettevõte on pakkunud kvaliteetset tõlketeenust juba üle kümne aasta ning selle aja jooksul oleme aidanud paljusid rahulolevaid kliente. Võtame iga kliendi soove ja muresid kui prioriteete ning läheneme igale küsimusele ja murele personaalselt. Ära lepi sellega, et tõlge oleks vähem kui perfektne ning võta meiega ühendust – koos leiame kõige paremad lahendused Sinu tõlkealastele küsimustele. Nii saad alati olla täiesti veendunud kvaliteetses ja korrektselt teostatud töös.

Saada meile oma päring juba täna!