Pakume soodsalt raamatupidamise aastaaruannete tõlget. Küsi pakkumist meilt!

Püsikliendina saate tõlkeid soodsamalt!

Kui Teie firmal on vaja tellida tõlkeid võrdlemisi tihti ning suuremates mahtudes, soovitame pöörduda meie poole, et sõlmida püsikliendileping. Esimene boonus, mis sellega kaasneb, on hinnaalandus meie tavalisest hinnakirjast, seda nii lühemate kui ka pikemate ja keerukamate tekstide puhul. Juhul kui on tegemist mahukate tõlketöödega, võime pakkuda oluliselt soodsamaid hindu, seda eriti siis, kui Te tööst võimalikult vara ette teatate. Nii on meil lihtsam töid ja tegemisi planeerida ning tõlkijatel jääb piisavalt aega teemasse süvenemiseks.

Püsikliendiks olemisel on veel üks väga oluline eelis - korrektse terminibaasi loomine ja selle pidev täiendamine. Igal ettevõttel on kindlasti välja kujunenud firmasisesed spetsiifilised mõisted, mida oma dokumentides ja erinevates trükistes kasutada eelistatakse. Nende terminite täpne tundmine ja kasutamine on tõlkides üks kõige olulisemaid asju, mida rangelt silmas pidama peab. Tellides tõlketeenuseid püsikliendina, saame luua Teie ettevõttele oma terminibaasi, mida iga järgneva tõlketööga täiendame ja edasi arendame. Nii ei pea Te muretsema vigade pärast, mis võiksid tekkida mõistete ebasobivast või valest kasutusest.

Kui olete huvitatud püsikliendilepingu sõlmimisest, võtke meiega ühendust kontaktlehe kaudu, meilitsi või telefoni teel. Vastame meelsasti kõikidele Teie küsimustele vähemalt tunni aja jooksul.

Tule meie püsikliendiks ja saad tõlkeid soodsamalt…